Przejdź do treści

Co robię

W obszarze manualnym wykonuję leczniczy masaż całego ciała, z wykorzystaniem różnych technik. Masaż klasyczny, rozluźniający napięcia, relaksacyjny, poprawiający ukrwienie i drenujący limfę, likwidujący blokady, zmniejszający dolegliwości bólowe, stymulujący punkty refleksyjne, masaż stóp, dłoni, brzucha oraz twarzy. Wyuczone techniki, w połączeniu z wrażliwością energetyczną oraz intuicyjną pracą rąk, czynią każdy masaż indywidualnym oraz stale wzbogacają doświadczenie i wyczucie.

 

W obszarze energetycznym specjalizuję się w czakroterapii, tj. regulowaniu pracy centrów zasilających ciało ludzkie w energię subtelną. W razie potrzeby ustawiam prawidłową polaryzację ciała, co może mieć znaczenie przy staraniu się o potomstwo. Odprowadzam również energie zbędne, których obecność źle wpływa na prawidłowe działanie aury, przyczyniając się niejednokrotnie do chorób i niepowodzeń. Wspieram samoleczenie m.in. poprzez budowanie w aurze prawidłowego wzorca poszczególnych organów i tkanek oraz poprzez zasilanie ich dobrą energią, dając ciału fizycznemu impuls do zdrowienia i regeneracji.

Uważam również, że dobre świadome słowo ma wielkie znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia, dlatego życzliwie rozmawiam i uważnie słucham tych, którzy się do mnie zwracają. Po to także piszę bloga motywacyjnego, aby dzielić się dobrym słowem.